Анджеліна Джолі озвучила головну причину розлучення з Бредом Піттом

У мережі до сих пір не вщухають розмови про розлучення Анджеліни Джолі з Бредом Піттом. Розрив пари в 2016-му став справжнім потрясінням для шанувальників. За роки з’явилося безліч чуток і домислів про мотиви розлучення артистів.

У новому інтерв’ю журналу Guardian’s Weekend Джолі озвучила головну причину розлучення з Піттом. Актриса заявила, що побоювалася за безпеку своїх дітей. «Так, я переживаю за свою сім’ю. Мені було непросто, щоб нарешті зрозуміти, що мені необхідно розлучитися з батьком моїх дітей», – зазначила Джолі.

На питання журналістів про те, що саме її змусило хвилюватися, вона не стала відповідати через юридичні нюанси. Втім, зірка натякнула, що приводом для розставання стало домашнє насильство з боку її колишнього чоловіка. Раніше повідомлялося, що Бред ображав дітей словесно і фізично.

«Мені було потрібно немало зусиль, щоб опинитися в положенні, коли я відчула, що повинна розлучитися з батьком моїх дітей. У певному сенсі це тривало десятиліття. Я багато чого не можу сказати», – поділилася Джолі.

Читайте також: Юрій Ткач розсекретив вартість навчання своєї доньки у приватній школі


Не пропустіть