Біллі Айліш розповіла про свою невиліковну хворобу

Нещодавно Біллі Айліш стала гостем в ефірі вечірнього шоу Джиммі Феллона, де виконала пісню «Happier Than Ever». Також під час програми співачка зізналася, що вона, її брат і батько страждають невиліковною хворобою.

Біллі Айліш і деякі члени її сім’ї – сінестети. Це означає, що їх мозок мимоволі асоціює усе навколо з конкретними кольорами, числами і геометричними фігурами. Сінестети все розуміють по-іншому: який-небудь предмет, наприклад, може викликати у них реакцію у вигляді кольору або навіть смаку. Так співачка сказала, що замість Джиммі Феллона бачить вертикальний коричневий прямокутник і букву J і M.

Біллі, зазначила, що таким телеведучого бачить тільки вона. Її брат і батько оцінили б його по-іншому. «У нас бувають такі розмови, де я кажу, що вівторок – це фіолетове коло, а мій тато каже, що це помаранчевий квадрат або що-небудь ще. Ми сперечаємося про те, що є що. Це дуже нерозумно», – зізналася співачка.

Нагадаємо, що артистка і раніше згадувала про свою особливість. Більше того, Біллі Айліш вважає, що вона багато в чому їй допомагає, особливо, коли справа стосується якоїсь візуальної складової.

Читайте також: Дружина Влада Ями розсекретила несподівану правду про знайомство з коханим


Не пропустіть