Бікіні, бандо або монокіні: який купальник підійде під ваш тип фігури

Для багатьох жінок початок пляжного сезону пов’язаний з великим стресом. Щороку жінки намагаються привести себе в форму, перш ніж одягати купальник. Ми вирішили зламати цю традицію, закликаючи вас насолоджуватися собою і своїм тілом, та не соромитись своїх недоліків. У цій статті ми розповімо, які купальники підійдуть саме вашій фігурі!

Пісочний годинник

Представницям яскраво вираженої талії, що контрастує з лінією бюста і стегон, найлегше підібрати собі купальник. Їм підійдуть як бікіні, так і злиті моделі, тому можна не обмежувати себе ні в чому. При цьому все-таки радимо вибирати купальник, з огляду на свої індивідуальні особливості. Наприклад, дівчатам з маленьким бюстом краще віддавати перевагу моделям з акцентним верхом. Це може бути декор, рюші або яскраві принти. А якщо ваша мета скорегувати фігуру і приховати зайві сантиметри в області живота, вибирайте матовий купальник або модель в темній колірній гамі.

Груша

Пишні стегна і невеликі груди – характеристика фігури «груша». У жінок з такими пропорціями плечі зазвичай значно вужчі за стегна, тому їм радимо врівноважити баланс і додати об’єму в верхній частині тулуба. Візуально збільшити плечі і груди допоможе купальник з зав’язками навколо шиї або модель бандо, де, навпаки, оголюються плечі і ключиці.

За допомогою кольору, до речі, теж можна скорегувати фігуру. Уникайте яскравих принтів в області стегон, віддавайте перевагу однотонному низу. І в той же час вибирайте яскравий верх, який дозволить зробити акцент на верхній горизонталі тіла.

Прямокутник

У жінок з фігурою «прямокутник» зазвичай обсяги талії, грудей і стегон приблизно однакові. Такі пропорції тіла вважаються універсальними, так як до них легко підібрати одяг. Однак при виборі купальника потрібно враховувати, що талія у «прямокутника» неяскраво виражена і вимагає акцентованої уваги.

Підкреслити цю область можна за допомогою злитих купальників з поясом або з його імітацією. Він додасть фігурі більш чіткі і помітні вигини. Ще один спосіб візуально зменшити обсяг талії – вибрати купальник з вирізами, який ілюзорно скоректує пропорції тіла.

Перевернутий трикутник

Впізнати представницю фігури «перевернутий трикутник» можна по широкій горизонталі плечей і вузьким стегнам. При виборі купальника цим жінкам слід шукати моделі, які б приховали обсяг верхньої частини тулуба і, навпаки, збільшили обсяг нижньої.

Зверніть увагу на купальники з асиметричними лямками і зав’язками, контрастним низом, прикрашеним декоративними елементами або принтами, а, можливо, і сміливими вирізами, які точно привернуть увагу до ваших стегон.

Яблуко

Для фігури типу яблука характерна повна талія і стрункі ноги, на яких і потрібно зробити акцент. Вибирайте злиті купальники однотонних кольорів або в вертикальну смужку, вони візуально зроблять вас стрункішими. Крім злитих моделей, дівчатам з такою фігурою підійдуть і роздільні купальники з завищеною талією. Не відмовляйтеся від рюш і яскравих принтів. Однак пам’ятайте, що акцент найкраще зробити на одній частині: стегнах, лінії декольте або плечей.

Джерело

Не пропустіть