Бен Аффлек відверто розповів про невдалий досвід паління канабісу у юному віці

Чоловік, який довго боровся з алкогольною залежністю в зрілому віці, відверто розповів про невдалий досвід вживання канабісу.

За його словами, вперше наркотичний засіб він спробував у 15 річному віці, втім під час стану ефекту в нього трапилась панічна атака. Найцікавіше те, що після цього інциденту Бен не відмовився від вживання канабісу, а курив його лише тоді, коли вживали й усі інші. Чоловік зізнався, що ефект йому жодним чином не подобався і йому доводилося прикидатися, нібито  він отримує задоволення від цього.

Зокрема, актор зізнався, що й надалі інколи бореться з пияцтвом. Як пише інформаційне агентство “Page Six”, сьогодні Бен поступово видужує, хоча були часи коли для нього було складно відмовитись від спиртного, хоча на наступний день він мав заплановані зйомки.

Нагадаємо, що нещодавно папараці заскочили Бена під час прогулянки в місті янголів. Шанувальники одразу відзначили, що чоловік дуже сильно схуд, однак актор запевнив усіх у тому, що вирішив зайнятися спортом під час самоізоляції.

Читайте також: Бен Аффлек налякав шанувальників різким схудненням


Не пропустіть