Бен Аффлек планує зробити пропозицію Дженніфер Лопес на її день народження

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес возз’єдналися в травні майже через два десятиліття після того, як розірвали заручини в 2003 році. І тепер повідомляється, що актор готується зробити пропозицію співачці в день її 52-річчя, яке святкуватимуть вже наступного місяця.

Джерело, близьке до пари, стверджує, що зірки продовжили з того місця, де зупинилися багато років тому, і з нетерпінням чекають спільного майбутнього. Інсайдер заявив виданню Closer: «Бен хоче дати міцному коханню ще один шанс і планує зробити пропозицію на 52-й день народження співачки 24 липня». Бен не тільки планує весілля, а й збирається перевезти Джен в свій особняк в Лос-Анджелесі за 28 мільйонів фунтів стерлінгів.

Інсайдер додав: «Їй подобається цей район і близькість до пляжу, їм не терпиться почати спільне життя. Вони обидвоє непохитні в тому, щоб уникати відносин на відстані, і Джен вже поговорила з Марком, який не має нічого проти їхніх стосунків».

Нагадаємо, Дженніфер і Бен зустрілися на зйомках фільму «Джилі» в 2001 році. Актор зробив пропозицію зірці, подарувавши обручку з рожевим діамантом в 2002 році. Однак за день до весілля в 2003 році пара оголосила, що збирається відкласти торжество. Через рік вони розірвали заручини, пославшись на «надмірну увагу ЗМІ» як причину розриву. Всього через п’ять місяців після цього Лопес вийшла заміж за Марка Ентоні.

Читайте також: Учасниця “Супермодель по-українськи” Вікторія Маремуха вийшла заміж


Не пропустіть