Бабусі, які піклуються про онуків, живуть на 10 років довше. Дослідження

Бабусі і дідусі, не забувайте дбати про своїх онуків, тому що це не тільки весело, це також корисно для вашого здоров’я, пише Recreo Viral.

У дослідженні, опублікованому в журналі Evolution and Human Behavior, були вивчені дані про 500 осіб у віці 70 років і старше, які проживають в Берліні. Був зроблений висновок, що бабуся і дідусь, які доглядали за своїми внуками, жили на 10 років довше.

Важливо відзначити, що в дослідженні брали участь бабусі і дідусі, які час від часу дбали про своїх онуків, а не ті, хто взяв на себе повну відповідальність за їх загальну освіту і виховання.


За словами доктора Ронана Фактора, існує зв’язок між турботою про дітей і зниженням стресу, тому турбота про дітей і ігри з ними допомагають бабусям і дідусям залишатися здоровими.


Дружні і ніжні відносини між людьми похилого віку та дітьми дозволяють дорослим бути не тільки фізично активними, але і більш щасливими.


Майте на увазі, що у бабусь і дідусів немає такого здоров’я, як у молодих людей, тому, якщо у вас є діти, візьміть їх з собою в гості до бабусі і дідуся, але не змушуйте своїх батьків нести повну відповідальність за онуків.


Проводити час з бабусею і дідусем корисно і для маленьких дітей, оскільки це дає їм велику емоційну стабільність.

Не пропустіть