Артем Пивоваров випадково зламав ніс одній зі своїх шанувальниць

Відомий український співак Артем Пивоваров часто виступає на концертах. Виконавець гастролює різними містами та підкорює серця своїх шанувальниць. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу знову відіграв концерт. Однак, під час виступу сталась дуже неприємна ситуація. Артем Пивоваров зламав ніс одній із своїх шанувальниць. Це сталось зовсім випадково.

Під час виступу співак жбурнув у натовп барабанну паличку. Однак, вона поцілила в обличчя жінці, яка прийшла на концерт до Артема Пивоварова. На жаль, музичний інструмент зламав носа шанувальниці співака. Зірка українського шоу-бізнесу відверто зізнався, що йому стало дуже соромно та прикро за такий інцидент.

Виконавець відразу вибачився перед шанувальницею та пояснив, що зламав їй носа зовсім випадково. На щастя, жінка засмутилась не дуже сильно. Вона навіть пожартувала, що це вартувало того, аби поближче познайомитись зі співаком. Артем Пивоваров міцно обійняв свою шанувальницю та попросив вибачення за такий вчинок.

Виконавець щиро сподівається, що жінка не тримає на нього зла. У відповідь прихильниця похвалила Артема Пивоварова за концерт та додала, що все гаразд. На щастя, вона спокійно відреагувала на свій зламаний ніс.

Читайте також: Катерина Кухар висловилась про непрості стосунки зі своїм чоловіком

Не пропустіть