Антитренди літнього взуття 2020: 6 немодних пар і чим їх замінити

На вулиці 2020 рік, але є взуття, яке здатне відкинути вас на кілька років назад. Коли річ виходить з моди, то виглядає вона “як з минулого століття”. Яке літнє взуття зробить такий ефект в 2020 році?

Жахливі кросівки

“Татусеві”, “масивні”, “жахливі” кросівки. Як їх тільки не називали. Їх модний час минув, в цьому році вони втратили свою актуальність. Ними вже встигли насолодитися: їх носили не тільки з джинсами, але й зі спідницями, навіть з брючними костюмами.

У цьому році “жахливі” кросівки поступилися своїм модним місцем “жахливим” босоніжкам. А самі відійшли на другий план.

Не модно:

масивні кросівки

Модно:

взуття на масивній підошві

Сандалі на плоскій підошві

Ви звикли до сандаль на тонкій підошві? Так, вони легкі, чудово підходять для спеки. Але в цьому році така модель оголошена антитрендом.

Замість таких сандалів нам пропонують взуття на товстій підошві або навіть на платформі. В цьому році наймоднішими будуть так звані спортивні босоніжки.

Не модно:

сандалі на плоскій підошві

Модно:

взуття на товстій підошві

Туфлі на танкетці

Туфлі на танкетці давно вийшли з моди. І з ними не дуже шкода розлучатися, адже в них нога виглядає занадто масивно. А хотілося б, щоб ніжка все ж була витонченою.

Тому такі туфлі ідеально замінити човниками. Нехай шпилька і не в моді, але все ж човники – це класика. І як би не змінювалися тенденції, вони завжди будуть доречними.

А якщо хочеться більш модну модель, то невеликий товстий каблук і квадратний ніс до ваших послуг.

Не модно:

туфлі на танкетці

Модно:

човники на товстому каблуці

Взуття на шпильці

Шпилька вийшла з моди. Звичайно, такий каблук дуже красиво виглядає на нозі, але, погодьтеся, це не найзручніше взуття. Адже день в такій парі важко проходити.

Тому зручність отримала модну перевагу. Мода націлена на комфорт жінок. І в моді невеликі товсті каблуки. Але можна також вибрати і високий каблук, але, знову ж таки, стійкий.

Не модно:

взуття на шпильці

Модно:

взуття з товстим каблуком

Балетки з круглим носом

Балетки – одна з найулюбленіших пар взуття більшості жінок. Вони красиво поєднуються з будь-яким одягом, в них зручно ходити. Але серед них теж є антитрендові моделі. В цьому році в модну немилість потрапили балетки з круглим носом, особливо якщо у них є бантик в носовій частині.

Краще придивитися до сучасних гостроносих моделей. Також дуже актуальні квадратні носи. І не забудьте, що виріз у модних балеток може бути не тільки круглим, але й квадратним або навіть трикутним.

Не модно:

балетки з круглим носом

Модно:

балетки з гострим носом

Сліпони

Сліпони – безумовно, зручне взуття. Не дарма ж їх також називають просто “тапочками”. Але в числі трендів вони вже давно не значаться. І якщо в минулому році модниці ще ходили в лаконічних моделях з товстою підошвою, то в цьому році вони неактуальні.

Чим замінити? Наприклад, кросівками на тонкій підошві з округлим носом.

Не модно:

сліпони

Модно:

кросівки з округлим носом


Не пропустіть