Антитренди курток на осінь 2020: які моделі точно не варто купувати в цьому сезоні

У цьому матеріалі ми вирішили застерегти вас від помилки і розповісти, які куртки точно не варто носити восени 2020 року – 7 застарілих моделей сезону, від яких краще триматися подалі, ви знайдете нижче.

Куртка-гусінь

Тонкі, облягаючі куртки з поперечним швом, що нагадують тіло гусениці, візуально збільшать тебе в об’ємі в кілька разів. У такій моделі твої плечі будуть здаватися ширшими, стегна масивнішими, а сам по собі тулуб – витягнутим. Куди краще і  актуальніше виглядатимуть стьобані моделі вільного крою – нам особливо подобається варіант з ромбоподібним швом.

Куртка-сукня

Найжахливіший симбіоз, який взагалі міг вийти. Запам’ятайте, сукня і куртка – два різних види одягу, які ніяк не варто поєднувати в рамках однієї речі. Якщо вам і хочеться чогось більш жіночного і елегантного, зробіть вибір на користь довгого пальто на запах або зверніть увагу на яскраві шубки з еко-хутра.

Куртка “сміттєвий мішок”

Напевно ви не раз зустрічали такі моделі в магазині – куртки з блискучого, тонкого матеріалу, який завжди виглядає м’ятим і нагадує всім своїм виглядом сміттєвий мішок, здатні зіпсувати будь-який образ. Якщо ви не хочете виглядати так, ніби одягли на себе поліетилен, радимо уникати подібних моделей.

Куртка з хутряною обробкою

Багато жінок впевнені, що наявність хутра на куртці робить образ “дорогим”. Однак це далеко не так. “Квола хутряна галявина”, навпаки, здатна візуально здешевити ваш look, більш того, з часом вона помітно порідшає, ​​що явно не додасть вам розкішного вигляду. Більш того, такий масивний декор помітно збільшує в об’ємах, що не на користь фігурі.

Куртка “вирви око”

Розмальовані пуховики, куртки кислотного кольору, а також моделі, рясно прикрашені паєтками – все це варто залишити в минулому. Мало того, що подружити таку яскраву річ буде не просто з осіннім гардеробом, так ще й виглядає вона аж надто кричуще.

Куртка з поясом-гумкою

Ще одна модель, яка здатна помітно зіпсувати ваш образ. Куртки з поясами-гумками в принципі виглядають якось безглуздо і віддають дитинством. Якщо ви дуже хочете підкреслити свою талію, придивіться до моделей з поясами-зав’язками або зупиніть свій вибір на пальто приталеного крою.

Приталена косуха

Забудьте про облягаючі косухи – такі моделі були актуальними років 10 назад (а то й більше). Сьогодні дизайнери роблять ставку на комфорт, за що ми їм дуже вдячні. Якщо хочете, щоб ваш образ з шкірянкою виглядав сучасно, робіть вибір на користь об’ємної моделі, що нагадує куртку авіатора.

Читайте також: Антитренди осені 2020: що не варто носити, щоб виглядати стильно


Не пропустіть