Антитренди осені 2020: що не варто носити, щоб виглядати стильно

Мода – це швидкоплинне явище. Не встигнеш озирнутися, як одна річ змінює іншу. Але крім модних речей, існують не модні – антитренди. Носіння їх не зробить образ модним. Давайте дізнаємося, які речі не будуть актуальними восени 2020.

1. Уггі

Це взуття вважається не модним вже кілька сезонів поспіль. Але це не скасовує того, що безліч людей все одно продовжує його любити. Але чому ж вони не стильні, якщо їх так люблять? А все тому, що це взуття небезпечне. У нього повністю плоска підошва, а це дуже шкідливо, адже повинен бути хоча б маленький підйом.

уггі

Уггі мають слизьку підошву, тому в них не зручно ходити в ожеледицю, адже легко можна отримати забій. А з естетичної точки зору, така побудова взуття збільшує ноги і робить стопи величезними.

2. Парка з хутром

Приблизно 7 років тому парки були дуже актуальними. Їх любили і носили багато людей. Найбільшою популярністю здобули парки з хутром. Тоді всі поголовно носили цей верхній одяг. Але в цьому осінньому сезоні така парка вважається антитрендом.

парка

Можливо вона стала антитрендом через такий величезний попит, можливо через хутро, а може вона просто застаріла. У будь-якому випадку краще вибрати інший верхній одяг. Наприклад, пальто – це класика, а класика не старіє.

3. Облягаючі короткі куртки

Пам’ятайте як в дитинстві ми сперечалися з мамами та бабусями з приводу верхнього одягу. Вони нам казали, що під таку маленьку куртку ми навіть светр не зможемо надіти. І вони мали рацію. Облягаючі короткі куртки вийшли з моди з одного боку через їх не практичність.

Ми носимо верхній одяг, щоб було тепло, але куртка, під яку влізе тільки футболка, буде не практичною. З іншого боку вона застаріла через те, що в облягаючих речах некомфортно. Об’ємні речі виглядають більш стильними і не сковують рухи.

4. Пальто з хутром

У моді мінімалізм і лаконічні образи, в які хутро, на жаль, ніяк не вписується. Пальто з хутряним оздобленням вважається справжнім антитрендом в 2020 році. Пальто краще вибирати без нього. Особливо не стильно виглядає капюшон і рукава з хутром.

пальто з хутром

Якщо Ви хочете носити хутряну обробку, вибирайте дублянку. А пальто краще купувати лаконічного стилю. А Ви як вважаєте?

5. Скінні

І знову нам намагаються заборонити джинси скінні. Все тому, що вони занадто облягають ноги, підкреслюють нерівності і неідеальні деталі наших ніг і стегон. Краще і набагато красивіше виглядають вільні і широкі брюки. Але ті, хто любить скінні можуть продовжити їх носити, до того ж, це можна зробити стильно.

скінні

Наприклад, носіть скінні з подовженим або об’ємним верхом. Грайте на контрастах, тоді вони відмінно впишуться в образ.

Перелічені у ці статті речі в цьому році вважаються антитрендами але хто знає, раптом в наступному сезоні вони знову будуть модними.

Читайте також: 10 пар трендового взуття на осінь, які легко додати в повсякденний гардероб


Не пропустіть