Анна Трінчер розлучається зі своїм чоловіком

Відома українська співачка та блогерка Анна Трінчер приголомшила мережу своїм зізнанням. Нещодавно зірка повідомила, що розлучається з чоловіком. Рік тому вона одружилась з блогером та бізнесменом Олександром Волошиним. Пара часто публікувала спільні кадри та ділилась планами на майбутнє.

Втім, декілька місяців тому Анна Трінчер зізналась, що в їхньому шлюбі настала криза. Подружжя намагалось врятувати свої стосунки. Закохані навіть звертались за допомогою до психолога. На жаль, їм так і не вдалося подолати кризу. Тоді пара прийняла рішення розлучитись.

Також співачка відверто повідомила, що ініціатором розриву стосунків був саме Олександр Волошин. Анна Трінчер подякувала йому за чудові моменти та цінний досвід. За словами зірки, поруч з чоловіком вона була дуже щасливою.

“Ми дорослі люди і так буває. Головне, щоб кожен був щасливий, а разом чи ні – неважливо. Сподіваюся, ви будете згадувати “нас” із усмішкою, як ми одне одного. Так буде краще для нас, все добре, не переживайте. Ми дорослі люди і так буває”, – прокоментувала ситуацію Анна Трінчер. Фоловери відразу підтримали співачку теплими словами та додали, що вона обов’язково знайде справжнє кохання.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @annatrincher_official

Читайте також: Alyosha вперше розповіла, як три місяці жила в Маріїнському парку


Не пропустіть