Анна Трінчер опублікувала відверті фото Jerry Heil, помстившись їй за злиті еротичні світлини

Відома українська співачка та блогерка Анна Трінчер неабияк розсердилась на свою колегу Jerry Heil. Річ в тому, що не так давно зірка злила в мережу відверте листування з Трінчер.

На такий вчинок акторка відреагувала дуже бурхливо. Співачка не розуміє, навіщо Jerry Heil опублікувала в Instagram-stories її особисті фото.

Також Анна Трінчер повідомила, що колега не відповідає на її телефонні дзвінки та зовсім не виходить на зв’язок. Дівчина вирішила помститись Jerry Heil за злиті фото й у відповідь запостила еротичні кадри артистки.

На них співачка позувала повністю без білизни. Анна Трінчер висловила неабияке обурення. Зірка українського шоу-бізнесу вважає вчинок Jerry Heil підлим та негарним.

У листуванні з Jerry Heil акторка надіслала їй відверті фото й запитала, чи варто публікувати їх в соцмережі. Однак, колега відповіла дівчині, що кадри занадто еротичні.

Перед камерою Анна Трінчер позувала в білизні бірюзового кольору та рожевих панчохах. Проте, через деякий час Jerry Heil зробила скрін листування й опублікувала його в соцмережі.

Читайте також: Настя Каменських обурила мережу світлиною, на якій позує лише в одних трусиках


Не пропустіть