Андрій Федінчик повідомив кумирам справжню причину своєї скандальної поведінки

Відомий український актор Андрій Федінчик, скандальну поведінку якого обговорює вся мережа, вирішив назвати справжню причину своєї витівки. Не так давно чоловік спровокував бійку посеред вулиці, накинувшись з кулаками на водія.

Актор вже коментував свою поведінку. Однак, не так давно він записав для фоловерів ролик, в якому повідомив справжню причину скандальної поведінки.

Андрій Федінчик заявив, що усвідомлює свою провину. Він дуже жалкує, що продемонстрував неадекватну поведінку, обуривши велику кількість кумирів. Однак, чоловік пообіцяв виправити цю неприємну ситуацію.

В ролику актор відверто зізнався, що не вміє контролювати свою агресію. Після бійки посеред вулиці Андрій Федінчик вирішив серйозно собою зайнятись. За словами чоловіка, він почав відвідувати спеціаліста,який допомагатиме актору контролювати емоції.

Також під час бійки Андрій Федінчик кричав, що ненавидить ввесь світ. Така поведінка однозначно вказує на серйозні психологічні проблеми. Ролик Федінчика оцінила велика кількість фоловерів. Також чоловіка підтримала його кохана дружина й колега Ксенія Мішина.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Андрей Фединчик (@andreyfedinchik)

Читайте також: Тіна Кароль відповіла на критику скандального продюсера Олега Бондарчука й назвала його виродком


Не пропустіть