Андрій Джеджула подав до суду на свою колишню дружину

Популярний український шоумен Андрій Джеджула вирішив прокоментувати, чи спілкується зі своєю дружиною. Юлія Леус постійно звинувачувала його у побитті. Проте, чоловік все заперечував. Не так давно у програмі “Зірковий шлях” Андрій Джеджула відверто відповів на звинувачення Юлії Леус.

Шоумен додав, що під час сварок міг наговорити своїй дружині багато неприємних слів. Однак, він запевняє, що жодного разу не підіймав на неї руку. Знаменитість зізнався, що не розлучений з дружиною офіційно. Проте, подружжя вже давно не живе разом. А ще чоловік подав до суду на Юлію Леус. Він вимагає в жінки моральну компенсацію.

За словами Андрія Джеджули, декілька років тому закохані вже мали проблеми у стосунках. У 2019 році Юлія Леус подала на розлучення. Причиною такого рішення стали ревнощі жінки. Пара майже два місяці не жила разом. Проте, Юлія Леус все-таки повернулась до шоумена.

Також чоловік додав, що під час першої сварки його кохана зняла обручку. Наразі шоумен не спілкується з Юлією Леус. За словами чоловіка, він більше не намагається повернути колишні стосунки та розпочати все з чистого аркуша.

Читайте також: Володимир Остапчук вразив неабиякою схожістю зі своєю мамою


Не пропустіть