Анастасія Приходько розповіла, як змінилось її життя під час пандемії

Переможниця шоу “Фабрика зірок”, громадський діяч та народна артистка України Анастасія Приходько розповіла, як змінилось її життя під час пандемії. За словами жінки, співачка багато чого переосмислила та побачила себе з іншої сторони.

Вона стала більше хазяйновитою, зайнялась вихованням доньки та налагодила стосунки з коханим чоловіком. Такими подробицями Анастасія Приходько поділилась на своїй сторінці в Instagram.

Артистка опублікувала чорно-білу світлину, під якою розповіла про своє життя. За словами жінки, раніше вона ніколи не вирішувала справи, які пов’язані з податковою. Проте, в перід карантину співачка навчилась багато чого нового. Також Анастасія Приходько викреслила зі свого життя токсичних людей й навела порядок в будинку.

Жінка викинула всі непотрібні речі та завершила всі незакінчені справи. А ще артистка повідомила, що за цей час в неї суттєво змінились стосунки з коханим чоловіком. Подружжя почало більше поважати одне одного, цінувати кожну хвилину проведену разом та довіряти.

Анастасія Приходько навчилась звертати увагу на прості речі й радіти новим досягненням. За словами співачки, саме карантин допоміг їй зрозуміти, що насправді важливе в житті.

Читайте також: Анастасія Приходько показала, які експерименти проводила зі своїм волоссям


Не пропустіть