Аналіз крові: лікарі пояснили, чому кров беруть з безіменного пальця

Аналіз крові вважається одним з найважливіших при обстеженні. Зараз в більшості лікарень і поліклінік беруть кров з вени, але в деяких випадках достатньо забору матеріалу з пальця.

Стало відомо, чому лікарі беруть кров саме з цієї частини тіла.

Безіменний палець був обраний з кількох причин. Перша полягає в тому, що, не дивлячись на те, що руки і ноги більше схильні до ризику зараження, в пальцях їх локалізувати найлегше. Крім того, на пальцях рук шкіра дуже тонка, відповідно, проколювати її набагато простіше, а після аналізу рана заживає набагато швидше. Ви могли помітити, що і інші рани, наприклад, порізи, на руках загоюються раніше, ніж на інших частинах тіла.

Крім того, верхня фаланга пальців, як правило, нерухома, тому зовнішні чинники не впливають на забруднення і загоєння рани.

Причина, по якій для аналізів вибирають безіменний палець, полягає в тому, що люди використовують його в повсякденному житті найменше. Він часто залишається неробочим, тому після забору крові достатньо зупинити кров, а після того людина вже не помітить хворобливих відчуттів і того, що з ранку їй зробили прокол на пальці.


Не пропустіть