Ахтем Сеітаблаєв розповів про стосунки з колишньою дружиною та прокоментував чутки про новий роман

Ахтем Сеітаблаєв, який є відомим українським актором та режисером, нещодавно спантеличив Мережу неприємною новиною. Чоловік повідомив, що розлучається з дружиною після 8 років подружнього життя. Тож не дивно, що шанувальників актора цікавить майбутнє артиста, та те, що ж стало причиною такого несподіваного рішення.

У своєму інтерв’ю для програми “Світське життя” Сеітаблаєв вирішив розставити усі крапки над “і” та прокоментував чутки про свій роман з молодою колегою. Як виявилось, між ним та акторкою Лілією Яценко нічого немає. Тому, усі звинувачення про роман, які почали ширитися у мережі останнім часом є безпідставними.

Ахтем пояснив, що між ними – суто робочі стосунки. Яценко зіграла головну роль у фільмі “Чужа молитва”, і він дійсно має до неї ніжні почуття, але ставиться як до доньки або сестри і нічого більше. Чоловік також зазначив, що його серце наразі вільне.

Крім цього, Сеітаблаєв розповів Катерині Осадчій, що попри розлучення з продюсеркою Іванною Дядюрою, йому вдалося зберегти з жінкою теплі стосунки. Чоловік постійно бачиться зі своєю донькою та відвідує з колишньою дружиною різні заходи. Також він наголосив, що буде робити усе можливе, щоб зберегти дружбу між ними.

Читайте також: Співачка Лама розповіла про свого коханого та розсекретила, чому вирішила повернутись в шоу-бізнес


Не пропустіть