8 антитрендів: речі, з якими варто попрощатися в 2021 році

Новий рік – вчудовий привід залишити все старе і непотрібне в минулому, і в новому році радувати себе тільки приємними і необхідними речами. Це стосується в тому числі і одягу. Давайте розбиратися, які предмети гардеробу точно можна назвати старомодними, і краще з ними попрощатися. Також подивимося, чим актуальним і сучасним їх можна замінити.

Трикотажний костюм

Трикотажний костюм може бути зручною універсальною річчю, але якщо у нього занадто приталений крій, він виглядає застарілим і зовсім вас не прикрашає. Краще замінити його на костюм більш вільного крою. До слова, це може бути і більш спортивний варіант, і більш розслаблений в’язаний – обидві моделі актуальні. Нашивок і блискавок на такому одязі краще уникати, це явно зайвий декор.

Сукня зі спідницею-сонце

Сукня зі щільних тканин з відрізною лінією талії і широкою спідницею сонце або напівсонце теж виглядають застарілими на сьогоднішній день. Такий крій вже здається трохи інфантильним і погано вписується в сучасний гардероб. Зате актуальних альтернатив безліч: якщо потрібен максимально жіночний крій, зверніть увагу на сукні, скроєні на запах.

Компактний плащ

Плащі й тренчі – дуже трендова річ в останні роки. Але тут теж дуже важливий крій. Занадто компактні, короткі і облягаючі моделі виглядають старомодно. Все-таки актуальний плащ сьогодні має більш об’ємний крій і повноцінну міді-довжину, яка більш універсальна в гардеробі.

Пальто на блискавці

Блискавка – абсолютно недоречний варіант застібки для пальто. Вона дешевить виріб і увесь ваш зовнішній вигляд в цілому, таких моделей краще уникати, а якщо вона є у вашій шафі – замінити на адекватну альтернативу. Гарне лаконічне пальто може бути на ґудзиках або взагалі без застібки, як пальто-халат.

Пальто-сукня

Пальто з розкльошеним низом теж виглядає не актуально. Багато хто вибирає такі моделі, як зліва, тому що вони здаються жіночними, однак нічого, крім старомодності, в них немає. Краще замінити таке пальто на класичне пряме або пальто-халат в довжині міді з поясом на талії.

Трикотажний жилет

Подовжений трикотажний жилет приталеного крою вже не актуальний. Як ми знаємо, сьогодні в цілому більш сучасним є вільний крій. З жилетом на фото зліва не вийде скласти актуальні образи, всі вони будуть трохи відсилати до 2010-го року. Хочете виглядати сучасно – вибирайте об’ємний в’язаний жилет.

Дутий жилет

Тонкий жилет вузького приталеного крою з частими горизонтальними стібками теж на сьогодні вже застарів. Якщо ви любите такі речі, краще замінити його на більш актуальний об’ємний жилет з більш широкою “дутою” стібкою – горизонтальною або діагональною. Така річ і виглядає більш стильно, і зігріває ефективніше.

Приталені блузки

Вузькі приталені блузки з виточками теж залишаємо в минулому – в сучасному гардеробі їм давно вже не місце. Шукаємо актуальну альтернативу – блузки сорочкового крою, більш вільні, прямі, без додаткового декору на шиї. А ось сатинова фактура як була, так і залишається в тренді, продовжуємо носити її із задоволенням.

Читайте також: Пуховики 2021: головні антитренди цієї зими


Не пропустіть