7 антитрендів верхнього одягу: зима 2020-2021

У деяких регіонах уже випав сніг, і багато з нас потягнулися в шафу за теплими речами. Якщо у вас чогось не вистачає в верхньому одязі на холодний сезон – радимо прочитати цю статтю, щоб не витратити гроші на не найбільш виграшну позицію в гардеробі.

У сучасному світі поняття антитренду стає більш розмитим, так як застаріває не сама річ, а певний набір поєднань. У даній статті представлений список речей, для яких в даний момент складно підібрати хорошу актуальну пару.

Приталені пальта-міні

В даному пальто застарілий силует, сучасна мода спрямована в першу чергу на комфорт, а під дане пальто складно одягнути навіть банальний светр. При виборі пальто краще звернути увагу на прямі моделі, або з невеликим об’ємом; в ідеалі в довжині міді.

Пальто, пуховики з декором

Під цю категорію потрапляють будь-які моделі зі стразиками, трояндочками, бантиками у вигляді як окремих елементів, так і вишивки – не варто їх купувати. Якщо у вас є такі моделі, постарайтеся прибрати даний декоративні елемент. Якщо ви хочете привернути увагу до свого образу в верхньому одязі – вибирайте картаті пальто.

Пуховики зі спідницею

Дана модель за силуетом схожа на першу позицію, до району талії пуховик максимально приталений, а далі йде розширення в спідницю А-силуету. Дана модель була популярна в 2013-2014, але до сих пір на вулицях можна зустріти людей в таких пальто.

Напівприталений пуховик до коліна з хутряним коміром

Якщо щось одягнути під цей пуховик, він відразу деформується. Він не додає вам стрункості й вишуканості, а виглядає погано, відверто погано. А хутряний комір тільки посилює цю ситуацію.

Шуба гусениця / Жилети

Вже декілька років дані речі вважаються не актуальними, але їх дійсно дуже багато на вулицях міста. Звичайно, це не найдешевша річ в гардеробі, особливо якщо вона з натурального хутра, але будь ласка – дайте їй відпочити.

Коротка шуба зі штучного хутра

Даний матеріал більше схожий на пластик, ніж на хутро. Якщо ви не хочете купувати шубу з більш якісних матеріалів,  віддавайте перевагу іншим видам верхнього одягу.

Дублянка з об’ємним хутром

Дублянки з великим хутряним коміром і великими хутряними вилогами. Таку річ можна врятувати тим, що відвороти розгорнути і застебнути хутряний комір – в такому випадку в -40 її можна одягнути погуляти з собакою.

Читайте також: Антитренди шапок: моделі, які вже застаріли і потребують заміни


Не пропустіть