6 родзинок у зовнішності жінок, які чоловіки вважають шалено сексуальними

Соромитеся веснянок або скромно прикриваєте випираючі ключиці? Даремно, адже чоловіки вважають ці та інші особливості жіночого тіла шалено привабливими!

Декілька років тому, команда американського вченого Габріеля Сейріга провела дослідження, головною метою якого було – виявити список особливостей жіночої зовнішності, які змушують чоловіків, буквально, сходити з розуму.

Думаєте, це груди п’ятого розміру і попа, як у Джей Ло? Ні, це не так!

Веснянки

Ті, хто переживав через веснянки – радійте: вони в тренді! Мало того, що веснянки тепер не треба приховувати під шаром косметики, жінки навіть почали малювати їх самі! Все правильно, чоловіки називають веснянки одним з найпривабливіших «недоліків» шкіри.

Маленька родимка над верхньою губою

Така родимка, як у Наталії Орейро або Сінді Кроуфорд звела з розуму багатьох чоловіків. Колись Мерілін Монро спеціально підмальовували собі таку (а вже вона точно знала, як звабити).

Тонкі ключиці

Парадокс – ніби «чоловіки на кістки не кидаються», але жіночі тонкі ключиці пробуджують у сильної статі практично тваринний інстинкт. Не дивуйтеся, якщо побачите, що хтось за допомогою контурінга виділяє ключиці – останнім часом цей б’юті-лайфхак користується популярністю.

Світлий колір очей

Journal des Femmes провів опитування, в якому брало участь 900 чоловіків. Їм було поставлено питання: «Який колір очей вас найбільше приваблює?» Більшість проголосували за блакитні та зелені очі. Так що, у блакитнооких красунь більше шансів на успіх!

Темне волосся

Раніше було прийнято вважати, що «джентльмени віддають перевагу білявкам». Можливо, за часів легендарної Мерілін Монро так і було, але сьогодні все по-іншому. За даними численних опитувань серед чоловіків, найбільш привабливими їм здаються брюнетки. А ви хотіли освітлюватися? Може ще разок подумаєте?

Кучері

Вічне протистояння: пряме завити, кучеряве розпрямити! Якщо вам це допоможе – чоловікам більше подобається кучеряве волосся, особливо, якщо це природні локони, нехай навіть неслухняні.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть