6 продуктів, які здатні поліпшувати настрій

Ці продукти, як пояснюють фахівці, сприяють підвищенню рівня хімічних речовин в організмі, які допомагають уникнути депресії і апатії.

Шпинат. Вживання шпинату сприяє позбавленню від зневіри завдяки високому вмісту в ньому магнію, який відповідає за підтримання на належному рівні серотоніну – хімічного регулятора настрою і поведінки людини. Шпинат є рослинним джерелом триптофану – амінокислоти, без якої неможливий синтез серотоніну.

Шоколад. У ньому міститься тирозин, який стимулює виділення допаміну – речовини, що стимулює центри задоволення в мозку і тим самим забезпечує піднесений настрій. У свою чергу какао в складі шоколаду активізує вироблення серотоніну, розслаблює судини і нормалізує тиск, що природним чином веде до зняття дратівливості.

Кефір. Дослідження показують, що зі станом психіки і настроєм прямо пов’язаний стан мікрофлори кишечника. Щоденне вживання склянки кефіру покращує кишкову мікробіоту, а разом з цим неминуче веде і до поліпшення настрою. Вчені відзначають, що вживання кисломолочних продуктів допомагає позбутися нав’язливих негативних думок.

Фініки. Якщо додати фініки в свій раціон харчування, вони суттєво покращать роботу головного мозку, а також допоможуть знайти позитивний душевний настрій – все завдяки тому, що цей фрукт ефективно впливає на більш активне вироблення серотоніну.

Гострий перець. Дослідження показують, що капсаїцин в гострому перці може діяти як антидепресант. Вживання такого перцю сприяє виробленню в організмі ендорфінів – це дозволяє любителям гостренького приходити в стан ейфорії і відчувати радість.

Банани. У їх складі присутні триптофан і вітамін В6, які не дозволяють зменшуватися вмісту серотоніну в організмі.

Джерело


Не пропустіть