6 продуктів, які допоможуть зміцнити нігті та волосся

Відомо, що стан наших нігтів та волосся залежить від того, чи отримуємо ми достатньо поживних речовин. Якщо це не так, волосся втрачає блиск, стає сухим і починає інтенсивніше випадати, а нігті стають слабкими та ламкими, пише Вона з посиланням на ETimes.

Додавання деяких продуктів у раціон може суттєво збільшити споживання поживних речовин, які необхідні для здоров’я нігтів та волосся. Ось кілька таких продуктів:

Яйця. Цілі яйця – це багате джерело біотину та білка, двох поживних речовин, які сприяють росту волосся та нігтів. Волосяні фолікули складаються здебільшого з білка. Таким чином, брак білка в раціоні може призвести до випадіння волосся. Біотин важливий для вироблення білка під назвою кератин. Крім того, яйця є джерелом цинку, селену та інших поживних речовин.

Горіхи. За словами експертів з харчування, кожен повинен щодня з’їдати жменю горіхів. Вони багаті на жирні кислоти омега-3, вітаміни, мінерали та антиоксиданти. При регулярному споживанні, вони стимулюють ріст волосся та нігтів.

Помідори. Помідори є прекрасним джерелом лікопену та вітаміну С, також вони містять бета-каротин та лютеїн. Вони допомагають захистити шкіру від пошкоджень, завданих сонячним світлом, та зміцнюють волосяні фолікули і нігті.

Вівсянка. Миска вівсяної каші – це ідеальний сніданок. Вона ситна і наповнює нас енергією на увесь день. Вівсянка містить мідь, цинк та вітаміни групи В. Всі ці речовини дуже важливі для волосся та нігтів, а цинк також допомагає у боротьбі з прищами.

Квасоля. Квасоля багата на рослинний білок, цинк та біотин. Вони роблять нігті та волосся сильнішими, запобігаючи їх ламкості. Всі різновиди квасолі містять клітковину, цинк та антиоксиданти.

Читайте також: 5 хитрощів, які допоможуть відростити довге волосся

Шпинат. Шпинат багатий на вітаміни А та С, і обидва вони сприяють росту волосся. Вітамін А допомагає зберегти здоров’я шкіри голови і забезпечує вироблення шкірного сала. Крім того, шпинат містить багато заліза, яке теж дуже важливе для росту волосся. Залізо допомагає еритроцитам переносити кисень по всьому організму, сприяє обміну речовин, підтримує ріст та відновлення тканин.


Не пропустіть