51-річна Ірина Білик показала, який вигляд мала в молодості до пластики

Популярна українська співачка Ірина Білик часто показує фоловерам свої архівні світлини. Не так давно зірка потішила мережу рідкісним кадром, продемонструвавши, якою була до пластики. Фото артистка опублікувала в Instagram-stories.

Перед камерою Ірина Білик постала у військовій формі та кашкеті на фоні солдатів.Також в молодості у знаменитості був темний колір волосся. На світлині Ірина Білик зібрала його у хвіст й продемонструвала милу усмішку.

В якому році була зроблена архівна світлина, жінка не розсекретила. Вона запропонувала фанам самостійно відгадати дату. Також у минулому в Ірини Білик були м’якіші риси обличчя, а ще – круглі щоки.

На архівній світлині співачка позує з легким макіяжем. Колись жінка надавала перевагу природній красі та дуже рідко користувалась косметикою. Проте, зараз зірка українського шоу-бізнесу полюбляє яскраві та ефектні макіяжі.

Шанувальники відразу засипали виконавицю безліччю приємних слів. Вони повідомили, що в молодості Ірина Білик була дуже красивою та привабливою. За словами фоловерів, з роками жінка дуже змінилась. Однак, фани впевнені, що артистка стала лише кращою.

Читайте також: Даша Квіткова пригадала гучні скандали зі своїм коханим, які були на початку стосунків


Не пропустіть