5 запитань про гіалуронову кислоту

Філери на основі гіалуронової кислоти – найпопулярніший і найзатребуваніший варіант поліпшення зовнішності. Гіалуронова кислота міститься в нашому організмі і тому сприймається ним, як правило, позитивно.

Відповімо на найпоширеніші питання про препарати з цим компонентом.

1. Сьогодні салони і клініки краси пропонують чимало препаратів з  гіалуроновою кислотою, як вибрати потрібний?

Сучасні філери розрізняються по щільності, в’язкості і набору додаткових компонентів. Вони можуть містити вітаміни, пептиди і інші цінні компоненти, які  додатково живлять і омолоджують шкіру. Склад філера визначає і його ефект.

Підбирати його пвинен тільки лікар, виходячи з індивідуальних показань і переслідуваних цілей, а гарантією хорошого результату буде досвід лікаря і сертифікований ін’єкційний препарат.

2. У чому різниця між стабілізованою і нестабілізованою гіалуроновою кислотою?

Стабілізована гіалуронова кислота – спеціально оброблена речовина, в якій молекули стають пов’язаними між собою і можуть довше залишатися в шкірі.  Такою (пов’язаною) гіалуроновою кислотою добре моделювати: задавати форму і об’єм тканин, заповнювати зморшки.

Нестабілізована (вільна) гіалуронова кислота забезпечує глибоке зволоження тканин.

Однак існують філери, що включають обидва види гіалуронової кислоти. Вони не тільки усувають ознаки старіння (зморшки,втрату обсягів), але і покращують якість шкіри. За один сеанс можна провести і контурну пластику, і біоревіталізацію!

3. Якщо обличчя схильне до набряків, чи можна робити ін’єкції гіалуронової кислоти?

Вона ж притягує воду … Причиною набряклості обличчя після контурної пластики може бути якість філера. Якісні стабілізовані філери з низьким вмістом вільної гіалуронової кислоти не призводять до появи набряків. Крім того, при певних типажах обличчя, введення гіалуронової кислоти в деякі зони може зробити його ще більш «важким». Тому в цьому відношенні важливий професіоналізм і досвідченість лікаря-косметолога.

4. Яка ймовірність того, що філер на основі гіалуронової кислоти не переміститься в тканинах? 

У процедурі контурної пластики важливо зберігати помірність. Лікар повинен дотримуватися прийнятих обмежень за обсягом введеного філеру. Якщо дозування перевищується, ризик міграції гелю значно зростає, а також з’являється можливість появи набряків.

5. Скільки тримаються філери?

Сучасні філери дозволяють насолоджуватися результатом до року. Але тривалість ефекту залежить не тільки від самого філера і правильного виконання процедури, але і від індивідуальних особливостей пацієнта.

Так, наприклад, куріння може значно скоротити час дії наповнювача.

Не пропустіть