5 видів фізичної активності, які допоможуть отримати сідниці вашої мрії

Красива, здорова і підтягнута фігури – у тренді. І навіть ті дівчата, що не прагнуть мати накачане тіло, все одно мріють про пружні, округлі сідниці.

У гонитві за «попою мрії» вони навантажують м’язи усіма можливими і неможливими способами: бігають, займаються з гумками, присідають зі штангами; роблять тисячі випадів, сідничних містків, махів та інших вправ; і, як наслідок, знесилюються від втоми і одноманітності.

В результаті, однопланові тренування їм набридають, дівчата кидають заняття, а потім насилу намагаються їх відновити. Але цього замкнутого кола можна уникнути! І ми розповімо вам як.

Для того, щоб ваші сідничні м’язи залишалися в тонусі, не розслаблялися і збільшувалися, є дуже цікаві види вправ, які зовсім не схожі на звичні виснажливі тренування, але дають величезний тонус м’язам.

Cycle

Катання на велосипеді – це не тільки весело, але і дуже ефективно. Головне – при посадці на байк розподіляти вагу тіла так, щоб вона була по центру, при цьому відводити таз максимально назад, на самий край сидушки, а стопи тримати паралельно підлозі, ніби збираєтеся п’ятами продавити педалі.

При такому русі ви будете відчувати всі м’язи ніг, але особливо будуть включатися сідниці. 3 такі тренування в тиждень – і ви відчуєте, як ваше тіло підтягується, набуває форми і правильної округлості.

Спорт «під час діла»

Вранці пішки до метро, там – на ескалатор. Стоїте справа на сходах в нестерпному чеканні, поки ця машина довезе вас наверх або спустить вниз? Раджу урізноманітнити це нудне проведення часу і привнести користь: візьміть в звичку спуск і підйом по сходах пішки.

Головне – робіть це особливо дієвим способом: відведіть таз трохи назад, розтягуйте сідничний м’яз, трохи згинайте коліна і наступайте на кожну сходинку з п’яти, роблячи акцент на кожен крок. Якщо здається, що з боку це буде виглядати безглуздо, то я вас запевняю: ні, це не так. Напруга м’язів і правильна постановка стопи помітні і відчутні тільки вам – ніхто навіть не зрозуміє, яку саме мету ви переслідуєте, зате ваші сідниці будуть вдячні.

Ковзани

Влітку – роликові, взимку – для льоду. Головне, знову ж таки, дотримуватися правильної техніки: коліна трохи зігнуті, таз відведений назад, сідничні м’язи розтягнуті. І ось ви вже катаєтеся на асфальті або на льоду і летите назустріч до фігури своєї мрії.

Водні забави

Вейксерф або класичний серфінг, вейкборд, водні лижі та інші розваги та види спорту прекрасно формують м’язи – як на усьому тілі, так і на сідницях зокрема. Перебуваючи «на хвилі», трохи зігніть коліна, відведіть таз назад і балансуйте. Це одна з кращих вправ, яку ви можете виконувати, щоб вийти на берег з надзвичайно апетитними формами.

Гармонійне особисте життя

Ну і звичайно, ми не могли залишити осторонь вид активності, який крім стрункого тіла приносить величезну кількість позитивних емоцій і ендорфінів.

І так – це секс! Урізноманітніть ваші стосунки новими, цікавими експериментами в ліжку, розслаблюйте думки, напружуйте тіло, робіть це регулярно і будьте здорові та красиві, а головне – любіть своє тіло, і тоді воно відповість вам взаємністю!

Джерело bazaar

Не пропустіть