5 помилок сушіння волосся феном, які робить кожна дівчина

Ідеальний зовнішній вигляд неможливий без грамотного догляду за волоссям. У сучасних дівчат фен є обов’язковим інструментом для створення образу. Однак, навіть в такій простій дії як сушка локонів, жінки роблять серйозні помилки.

Використовувати фен відразу

Необхідно прибрати фен якнайдалі від ванни. Інакше залишається спокуса висушити пасма відразу після їх миття. На випаровування вологи знадобитися набагато більше часу і обробка гарячим повітрям зашкодить сильніше.

Найкраще спочатку ретельно промокнути голову рушником. Потім трохи позайматися іншими справами, давши локонам підсохнути. Коли волосся буде напівсухе, можна приступати до укладання.

Одночасна сушка всього волосся

Варто звернути увагу, як працюють стилісти. Вони ретельно розділяють голову на зони, намагаються зафіксувати кожну, змінюють напрямок фена і користуються зажимами. У домашніх умовах часто дівчата сушать волосся ненаправленим потоком повітря, сподіваючись прискорити процес.

Набагато краще поділити всю масу на прядки, акуратно зафіксувати їх, і кожну обробити гарячим повітрям. Це мінімізує шкоду і дозволить отримати стійкий обсяг навіть без додаткових засобів для стайлінгу.

З фена знімають насадки

Зняти насадку з цього інструменту можна лише потім, щоб поставити іншу. Для укладання найкраще підійде стандартне сопло. Воно спрямовує потік гарячого повітря, дозволяють йому впливати на кожну лусочку волоссся.

Це значно скорочує час сушіння і покращує загальний зовнішній вигляд. Так локони будуть гладкими і доглянутими.

Не використовують холодне повітря

Гарячий фен розкриває всі лусочки волосся. Це необхідно, щоб локони стали податливі і вийшла шикарна укладка. Однак, багато хто стикався з тим, що обсяг тримається лише 20 хвилин.

Зарадити цьому може холодне повітря. В самому кінці сушіння, прохолодним потоком слід обробити кожну прядку, це допоможе зафіксувати волосся.

Не використовують захисну косметику

Регулярне використання фена має на увазі постійне використання захисної косметики. Є спеціальні засоби, які є у вигляді спреїв для зручного нанесення. Не варто ними нехтувати, інакше волосся швидко перетвориться в солому.

Правильний підхід до використання фена дозволить виглядати прекрасно, а також зберегти волосся живим і приємним на дотик.


Не пропустіть