5 модних жіночих стрижок осені 2020 на волосся середньої довжини

Зміна іміджу в першу чергу повинна починатися з нової, кардинально іншої стрижки, яка буде підкреслювати природну жіночу красу, а також молодість. У даній публікації зібрані модні стрижки сезону осінь 2020 року, які ідеально підійдуть для волосся середньої довжини.

Стрижка на подовження з нерівними краями

Якщо ви не можете наважитися на ультракоротку стрижку, але все ж хочете “освіжити” свою зовнішність, тоді стрижка на подовження з нерівними краями ідеально вам підійде. Завдяки нерівному зрізу візуально шевелюра буде виглядати густішою і об’ємнішою.

Подовжений боб

Стрижка “подовжений боб” – це вдала модель, яку можуть собі дозволити, як юні, так і зрілі модниці. Стилісти переконані в тому, що саме ця стрижка є еталоном жіночності і елегантності. Середня довжина волосся дозволить сучасним жінкам експериментувати з різноманітними укладаннями і актуальними зачісками цієї осені.

Боб

Стрижку “боб” також можна віднести до даного списку, вона допоможе сучасним жінкам відчути себе впевненими і жіночними в новому сезоні. Дана стрижка вдало перетворить не надто густе волосся на об’ємне і “живе”. Бездоганний прикореневий об’єм протримається на стрижці “боб” тривалий відрізок часу не зважаючи на погодні умови і часте використання головних уборів.

Каскад з чубчиком

Стрижки середньої довжини стилісти пропонують цієї осені доповнювати каскадом і подовженим косим чубчиком. Дане поєднання зробить вашу зовнішність виразною, стильною і молодою. Каскад перетворить тонкі і “безформні” пасма волосся, а чубчик приховає асиметрію обличчя і інші недосконалості зовнішності.

Рвана стрижка

Рвані стрижки середньої довжини – актуальний тренд цього сезону. Якщо ви ще не знаєте, як змінити свою зовнішність і зробити волосся привабливим, тоді не роздумуючи вибирайте рвані стрижки.

Читайте також: Наймодніші фарбування цієї осені: поради стилістів


Не пропустіть