5 крутих стрижок, які з тонкого волосся зроблять густе

Правильна стрижка навіть з тонкого волосся може створити диво – і ті, хто нас оточують будуть думати, що у тебе копиця. Ми попросили професійного перукаря розповісти нам, як можна обдурити всіх без допомоги перуки і накладних пасм.

Якщо від природи у тебе не так багато волосся, як хотілося б, і воно тонке, то не варто засмучуватися. Головне – знайти майстра, який вивчить індивідуальні особливості твого волосся і підбере ту стрижку, яка не тільки підійде тобі, але і візуально буде виглядати об’ємнішою.

Текстурована стрижка

По-перше, короткі стрижки практично завжди виглядають об’ємними. У деяких випадках навіть укладання не потрібне. По-друге, з коротким волоссям значно легше справлятися (менше витрачаєш часу на миття і сушку). По-третє, щоб ці два попередніх пункти спрацювали, стрижка повинна бути градуйованою (багатошаровою).

Вона підійде майже для всіх типів волосся, але ось власницям дрібних, тугих кучериків варто бути акуратнішими, бо укладати їх вельми складно. Наведи безлад на голові за допомогою засобів для укладки (глини, спрею з морською сіллю або пінки для об’єму), щоб було видно текстуру волосся. І все! Від тонкого, рідкого волосся не залишиться і сліду.

Піксі з довгим чубчиком

Ця стрижа вважається однією з найактуальніших. Чубчик неодмінно варто укладати на бік або в більш екстравагантному вирішенні – зачісувати назад. Короткі та середні стрижки піксі можуть дуже вдало підкреслити риси обличчя, привертаючи увагу до вашої персони.

Якщо ти хочеш створити ніжний і романтичний образ, уклади волосся, пригладивши його за допомогою стайлінгу і використовуючи мус середньої фіксації. Для більш грайливого образу знадобиться спеціальна паста для волосся, яку слід нанести на кінчики.

Прямий зріз

Негусте волосся часто стоншуються біля кінців, і здається, що його зовсім мало. Прямий зріз додає об’єму і створює красиву форму, а також така стрижка виглядає дуже стильною і завжди акуратною. Тому цей варіант підійде тим, хто ще не готовий на коротку стрижку. І ще порада: для укладання використовуй ущільнювальний мус, який додасть додаткового об’єму.

Лонг боб

Ще однією популярною зачіскою цього року є подовжений боб або, як його ще називають, «лонг боб». Ця стрижка підійде власницям як прямого, так і кучерявого волосся. Вона може бути виконана як з чубчиком, так і без нього, – тут все залежить від типу волосся. Залежно від укладання вона буде виглядати по-різному: жіночною і зухвалою, скромною і пікантною, строгою і романтичною. Але завжди крутою!

Каскад

Легка текстура каскадної стрижки надає волоссю додаткового природного об’єму. Така зачіска підійде для кожного типу обличчя. А за допомогою фарбування в техніках Шатуш, балаяж і мелірування – природні світлі відблиски на пасмах посилять візуальний ефект обсягу.

Джерело cosmo
Не пропустіть