5 ефективних способів догляду за сухою шкірою

Прості і корисні поради, завдяки яким ваша шкіра знову стане гладкою і пружною.

Не приймайте гарячий душ

Приймаючи гарячий душ протягом довгого часу, ми можемо нашкодити нашій шкірі, порушуючи природний рівень вологості і провокуючи подразнення. Щоб цього не допустити, намагайтеся приймати прохолодний або теплий душ, а також скоротити час водних процедур.

Використовуйте мед і молоко

Поєднання молока і меду володіє сильним зволожуючим ефектом. Ви можете зробити з цих продуктів очищувальну маску, змішавши молоко і мед в пропорції 1: 1. Нанесіть суміш на шкіру і через 15 хвилин змийте водою. Такий засіб сприяє глибокому зволоженню шкіри обличчя.

Приймайте ванни з вівсяними пластівцями

Вчені стверджують, що вівсянка здатна довгий час зберігати вологість шкіри. Додайте у ванну з водою пару стаканів подрібнених вівсяних пластівців і добре перемішайте. При бажанні можна додати трохи молока. Така ванна додасть вашій шкірі гладкості і шовковитості.

Зволожуйте шкіру відразу після водних процедур

Так ви зможете уникнути сухості шкіри і утримати в ній більше вологи. Краще наносити зволожуючий засіб перед сном, а вранці змити його. Намагайтеся робити це кожен день для кращого результату.

Користуйтеся скрабом

Відлущуючи шкіру, ми видаляємо старі, мертві клітини. Після чого вони оновлюються, а шкіра набуває здорового вигляду. Ви можете приготувати скраб самі. Найчастіше для цього використовуються такі продукти, як кава, сіль, цукор і вівсяні пластівці.


Не пропустіть