5 ефективних способів захисту від сепсису

Зараження крові до початку ери антибіотиків вважалося невиліковним захворюванням. Але і сьогодні сепсис відноситься до числа найнебезпечніших інфекцій, від яких набагато простіше захиститися від початку, ніж позбутися потім.

Частіше мийте руки. Це здається абсолютно очевидною порадою, але як багато людей забуває мити руки досить часто, і як часто це призводить до інфекцій! Дотримання базових правил гігієни на кшталт миття рук запобігає передачі антибіотикорезистентних мікроорганізмів і інфекцій.

Дбайте про рани. Навіть невеликий поріз може послужити вхідними воротами для бактерій, які потрапляють в кров і викликають зараження крові або сепсис. Не ігноруйте подряпини і правильно доглядайте за ними.

Вживання пробіотиків. Такі продукти харчування, як йогурт і кефір, містять пробіотики, які сприяють розмноженню хороших бактерій. А ці бактерії захищають нас від поганих мікроорганізмів.

Продукти з цинком і селеном. Мова йде про м’ясо, насіння, горіхи, яйця, гриби та інші продукти, що грають важливу терапевтичну роль в справі запобігання та лікування сепсису.

Зміцнення імунної системи. Вживайте в їжу продукти харчування, які зміцнюють імунітет. До них відносяться апельсини, броколі, імбир, мигдаль і інші. Це допоможе запобігти навіть незначній інфекції, яка часом призводить до сепсису.

Джерело


Не пропустіть