5 антитрендових суконь: чому вони виглядають застарілими і чим їх замінити

Хочете нову сукню на літо? Тоді спочатку прочитайте нашу статтю. Тут багато корисних і неочевидних підказок, як не помилитися з вибором.

Трикотажна сукня

Що не так: сукня на фото зліва мала право на життя кілька років тому, але зараз впишеться в гардероб хіба що дітей або підлітків – для дорослої жінки вона занадто коротка. Такий ефект дає поєднання довжини міні з облягаючим кроєм, тонкий трикотаж погіршує ситуацію.

Чим замінити: якщо подобаються трикотажні сукні та сукні-футболки, вибирайте більш вільний крій виробу. Додатково позначити стрункість фігури можна за допомогою ременя на талії. Довжина може бути і міді, і міні, і навіть максі, головне, щоб вона сиділа не в обліпку.

Сукня футляр

Що не так: сукня зліва виглядає занадто консервативно і буде доречною хіба що в зовсім строгому класичному дрес-коді на роботі. Якщо у вас є можливість і бажання одягатися на роботу більш сучасно, такі моделі зі свого гардеробу краще прибрати.

Чим замінити: сучасна сукня-футляр має більш вільну посадку – не обов’язково оверсайз, прилягання цілком допустиме, але без тотального обтягування. Актуальна довжина – трохи нижче коліна, щоб пропорції тіла виглядали гармонійно.

Легка шифонова сукня

Що не так: застаріла сукня під червоним хрестиком має надто вже ляльковий крій. Поєднання такого фасону з квітковим принтом, комірцем, та ще й укладанням дає дуже інфантильний ефект, який в повсякденному житті нам взагалі ні до чого.

Чим замінити: легкі шифонові сукні сьогодні неймовірно актуальні. Просто вони виглядають трішки інакше: мають довжину міді, а не в підлогу, хвилясту спідницю без навмисних складок, приглушену колірну гамму і не такий активний принт, навіть якщо мова йде про кольори.

Сукня у стилі сафарі / мілітарі

Що не так: мілітарі і сафарі-стилістика самі по собі дуже актуальні, питання тільки в крої виробу. Знову-таки, уникаємо зайвого облягання, все ж між тканиною і тілом сьогодні має бути хоч трішки повітря. Також до сукні зліва є питання з приводу коміра.

Чим замінити: напівприталені сукні з акцентом на талії тут будуть виглядати набагато краще і сучасніше. Актуальний комір – класичний сорочковий або лацкани.

Накладні кишені – на ваш смак, вони – частина стилістики, але можуть додавати візуальний об’єм.

Сукня-сорочка

Що не так: у сукні на фото зліва в цілому прийнятний крій і дуже приємний для ока глибокий колір, а от довжина і форма рукавів підкачали. Посадка в цілому теж могла б бути трішки вільнішою.

Чим замінити: актуальна сукня-сорочка найкраще виглядає в довжині міді – нижче коліна. Вибирайте вільний крій, щоб при бажанні можна було носити сукню в якості верхнього шару. Обов’язково робіть акцент на талії поясом або ременем. Рукав бажано вибирати повний – при необхідності ви його підігнете до потрібної висоти.

Читайте також: Антитренди літніх аксесуарів: 5 деталей, які роблять ваш образ старомодним


Не пропустіть