49-річна Гвінет Пелтроу висловилася стосовно своєї зовнішності та стандартів краси

Нещодавно Гвінет Пелтроу, актриса і засновниця бренду Goop, дала інтерв’ю, в якому поділилася своїми роздумами на тему краси і завищених стандартів. “Мені не подобається, що суспільство вселяє нам думку, що жінки повинні залишатися ідеальними завжди без сторонньої допомоги, – сказала Пелтроу, – Це перфекціонізм, якому ми повинні слідувати, на думку оточуючих”.

“Ми старіємо. У нас є недоліки, – продовжила Гвінет, – Багато жінок не говорять про те, скількох зусиль вимагає їхня краса, щоб люди думали, що вони прокидаються такими. На мою думку, це серйозно підриває жіночу впевненість в собі”. Актриса рішуче налаштована на боротьбу з цією стигмою. Саме ця ідея стала натхненням для створення Goop. Мета Пелтроу полягає в тому, щоб ділитися з жінками продуктами і процедурами, які реально працюють, а також не уникати “заборонених” тем – таких, як, наприклад, старіння.

Незважаючи на турботу про зовнішню привабливість, у міру того, як сама Гвінет стає старшою, вона намагається все більше уваги приділяти своєму внутрішньому світу. Актриса зізналася, що одного разу приятелька, модельєр Даян фон Фюрстенберг, поділилася з нею важливою порадою: “Потрібно бути кращим другом самому собі”. Згодом Гвінет змогла гідно оцінити мудрість цих слів: “Дуже важливо по-справжньому зрозуміти, що це значить – бути своїм кращим другом. Це значить покладатися на себе, бути поруч з собою, відмовитися від критики і негативу, вважати себе цілісним і прекрасним”.

Читайте також: Леся Нікітюк заінтригувала фанів розкішним букетом троянд від незнайомця


Не пропустіть