4 антитренди серед теплих речей, від яких потрібно позбутися цієї зими

Якщо серед тих речей, про які піде мова нижче, є ті, без яких ви просто не можете жити, то, звичайно ж, залишайте їх у своєму гардеробі і нікого не слухайте. Але, якщо ви хочете йти в ногу з часом, можете проаналізувати свій гардероб і зрозуміти, що там є деякі речі, які можна віддати або продати і порадувати себе чимось новим.

Перший антитренд – лакові куртки (пуховики)

Подібні куртки в великій кількості відшила Зара кілька сезонів тому, чим скопіювала дуже відомий люксовий бренд. Багато жінок ходили в таких лакових пуховиках. Спочатку це були чорні моделі, а потім з’явилися і кольорові. Це було нормально, коли це був тренд.

Сьогодні лаковий пуховик можна поміняти або на більш модний варіант – шкіряний, модель, виконану з плащівки, або на екошубу, якщо вона вам подобається.

Але пам’ятайте, що сучасний верхній одяг повинен бути вільного крою, щоб під нього міг поміститися, наприклад, светр або джемпер. Якщо ви не готові до трендів, а просто хочете виглядати класично, просто обирайте одяг на розмір більший за ваш, щоб ви не виглядати старомодно.

Другий антітренд – об’ємні хутряні коміри

Зазвичай такий хутряний дизайн можна зустріти на капюшонах курток і пуховиків.

Краще купувати верхній одяг, який взагалі не оздоблений хутром, або з маленьким акуратним відкладним англійським коміром з короткого натурального або екохутра.

Третій антитренд – приталений спортивний костюм.

Якщо у вашому гардеробі є вільний трикотажний костюм, який начебто вам завеликий, варто дістати його з шафи та сміло одягати у цьому сезоні. Він виглядає класно, та користується шаленою популярністю. Приталений варіант краще залишити для дому, або використовувати для занять спортом. Для сучасних кежуал-образів на вихід він вже не підійде.

До речі, те ж саме стосується і приталених гольфів. Сучасні моделі повинні вільно лягати по фігурі, а комір – повністю прилягати до горла. Такий варіант виглядає більш стильно.

Четвертий антитренд – штани з лампасами

Вони були дуже актуальними в епоху лакових пуховиків і також висіли поруч з ними в Зарі, але сьогодні такі моделі повністю втратили свою актуальність. Замінюємо їх на звичайні штани-палаццо.

Якщо говорити про актуальні брюки, сьогодні в моді саме такі об’ємні моделі від середини стегна. Вони можуть бути прямими або трохи розширюватися донизу – така форма штанів є найактуальнішою. Під такі штани дуже зручно носити колготки, термобілизну та виглядати стильно, красиво і при цьому зберігати тепло.

Читайте також: Антитренди верхнього одягу 2020-2021: моделі, що вийшли з моди


Не пропустіть