Антитренди верхнього одягу 2020-2021: моделі, що вийшли з моди

Пропонуємо вашій увазі пуховики, куртки, пальто, шуби і дублянки, які втратили свою актуальність взимку 2020 року.

Наш верхній одяг оточуючі бачать найчастіше в холодну пору року. Не важливо, яка модна сукня ховається у вас під курткою, якщо фасон і декор верхнього одягу категорично застарів. Образ буде однозначно зіпсованим.

Щоб не допустити помилок,  пропонуємо вам вивчити варіанти старомодного верхнього одягу.

Шуби з натурального хутра невдалих фасонів з декором

Антитрендова фактура виробу – мутон, песець, кролик. Невдалі фасони шуби – трапеція, кокон.

Альтернативою може бути шуба зі штучного хутра в стилі “Чебурашка”.

Стьобаний короткий пуховик з ременем-гумкою

Старомодні фасони пуховиків, представлені на фото-прикладах, характеризуються приталеним кроєм, великою кількістю хутра, ременем-гумкою з бляшкою.

Хутряна жилетка

Такий виріб не вписується в гардероб модної та сучасної жінки в 2020 році. Хутряна жилетка, що нагадує гусеницю, коштує дорого і абсолютно непрактична в холодну погоду.

Дублянка з хутряними манжетами та коміром

Дублянка – чудова альтернатива нудним пуховикам. Образ з нею виглядає дорого. Головне не помилитися з фасоном і фактурами. Подовжені варіанти з великою кількістю хутра є антитрендом у цьому сезоні.

Віддавайте перевагу дублянкам-авіаторам, не дарма вони користуються шаленою популярністю у таких брендів, як Zara, Lime, Love Republic.

Куртка з камінням і декором

Розписні візерунки, вишивки, камені і стрази суттєво здешевлюють образ. Вдалий крій і фасон виробу не врятують ситуацію.

Пальто з коротким рукавом

Пальто з рукавом 3/4 + рукавички – це застарілий і непрактичний варіант образу. У цьому сезоні варто віддавати перевагу варіантам класичного крою та моделям оверсайз.

Читайте також: 10 трендових пуховиків на зиму-2021, які не будуть повнити


Не пропустіть