23-річна дружина Володимира Остапчука похизувалась подарунком за 50 тисяч гривень

Молода дружина Володимира Остапчука неабияк вразила мережу. Нещодавно Катерина Полтавська похизувалась коштовним подарунком від коханого, вартість якого 50 тисяч гривень. Подробицями вона поділилась в Instagram-stories. Як виявилось, Володимир Остапчук подарував дружині красиву каблучку з жовтого золота та діамантами.

Свій подарунок Катерина Полтавська знайшла під подушкою. Коштовну прикрасу вона отримала з нагоди дня Миколая. Також дружина Володимира Остапчука повідомила, що за декілька днів до свята почала натякати коханому, що хоче саме таку каблучку. Телеведучий прислухався до бажань своєї коханої, тому подарував їй омріяну прикрасу.

Катерина Полтавська залишилась дуже задоволеною. Вона неабияк зраділа, коли побачила під подушкою коробочку з коштовною каблучкою. “Блін, так несподівано. І з розміром вгадав”, – прокоментувала публікацію Катерина Полтавська. Фоловери щиро пораділи за дружину Володимира Остапчука. Вони заявили, що в неї ідеальний коханий.

Також чимала кількість підписників повідомила, що Катерині Полтавській дуже пощастило з чоловіком. За словами фоловерів, Володимир Остапчук постійно влаштовує для неї приємні сюрпризи та дарує чудові презенти. А ще вони додали, що телеведучий подарував дружині дуже красиву каблучку.

Читайте також: Роман Сасанчин розповів про проблеми зі здоров’ям


Не пропустіть