Роман Сасанчин розповів про проблеми зі здоров’ям

Відомий український виконавець та переможець шоу “Голос країни” Роман Сасанчин повідомив не дуже приємну новину. Нещодавно хлопець поскаржився на проблеми зі здоров’ям. Подробицями співак поділився в Instagram-stories. Як виявилось, в Романа Сасанчина проблеми зі спиною. Йому призначили лікувальний масаж, аби спина не так сильно боліла.

“Змусило якось мене життя поїхати на лікувальний масаж спини. Завжди вважав, що це ф*гня і не потрібно. Проте, ніколи не міг подумати, що це може бути настільки серйозно та необхідно”, – відверто розповів Роман Сасанчин. Співак зовсім не в захваті від такої ситуації. Втім, він чудово розуміє, що не варто відкладати проблеми зі здоров’ям на потім.

21-річний Роман Сасанчин зізнався, що спина турбує його вже давно. Втім, нещодавно хвороба лише загострилась, тому він відправився до лікаря. Чимала кількість фоловерів відреагувала на публікацію співака. Вони побажали хлопцю міцного здоров’я та швидкого одужання.

Також підписники порекомендували Роману Сасанчину ретельно стежити за здоров’ям та вчасно відвідувати лікаря. За словами фоловерів, ні в якому разі не варто ігнорувати проблеми зі спиною, адже можуть бути дуже погані наслідки.

Читайте також: Лілія Ребрик показала недобудований будинок під Києвом та розповіла про ремонт під час війни


Не пропустіть