16-річна донька Олі Полякової похизувалась ідеальним пресом в купальнику

Донька Олі Полякової активно розвиває свій блог. Дівчина влаштовує провокативні фотосесії та публікує в соцмережі нові світлини. Марія Полякова неабияк слідкує за своєю фігурою. Вона активно займається спортом та намагається харчуватись корисною їжею.

Результатами здорового способу життя дівчина поділилась на сторінці в Instagram. Не так давно 16-річна Марія Полякова запостила спокусливе фото, на якому продемонструвала ідеальний прес.

На цей раз юна артистка постала перед камерою біля річки. Вона одягнула чорний купальник з блискітками та чорно-білу спідницю. На фото донька Полякової позує без макіяжу. Своє волосся дівчина зібрала в пучок.

На фото Марія зацікавлено дивиться в іншу сторону. Її світлина вийшла доволі красивою. В кадрі на дівчину падає сонячне світло, тому Марія Полякова насолоджується атмосферою літнього вечора.

Фото дівчини відразу оцінила величезна кількість шанувальників. У коментарях вони повідомили, що такі кадри подобаються їм набагато більше. Кумири звернули увагу на чудовий прес дівчини та похвалили за красиву фігуру. Світлину Полякової, навіть, прокоментувала її бабуся, назвавши внучку богинею.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maria Polyakova (@mashapolyakova)

Читайте також: Кучерява Аліна Гросу похизувалась ідеальною фігурою в топі та джинсовій спідниці


Не пропустіть