16-річна донька Олі Полякової нарвалась на критику через нецензурну лексику

Старша донька Олі Полякової неодноразово обурювала мережу своїми дивними вчинками. Наразі 16-річна Марія активно розвиває свою кар’єру. Дівчина має власну рок-групу під назвою “ШВИ”. Однак, творчість Марії Полякової подобається далеко не всім. На думку багатьох фоловерів, в дівчини жахливий голос.

Попри критику юна артистка активно продовжує співати. Вона часто влаштовує концерти й демонструє свій талант. Нещодавно Марія Полякова знову відіграла сольний концерт. На сторінці в Instagram вона запостила зухвалу світлину, позуючи з учасниками гурту. Кадр дівчина підписала нецензурним словом.

Саме це викликало негативні емоції у багатьох фоловерів. Вони розкритикували доньку Олі Полякової й висловили неабияке обурення. Перед камерою юна співачка постала у смугастому светрі, доповнивши образ різними аксесуарами.

На фото дівчина показує язик, позуючи з двома хлопцями, які є учасниками гурту. Один з них тримає в руці пластикову склянку з напоєм, схожим на пиво.

Фоловери залишили у коментарях багато негативних коментарів. Проте, 16-річна донька Олі Полякової зовсім не звертає увагу на критику. Вона живе у своє задоволення та завжди робить те, що хоче.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Maria Polyakova (@mashapolyakova)

Читайте також: Український співак Геннадій Вітер розповів, якими насправді є Оля Полякова та Олег Винник за межами сцени


Не пропустіть