15 яскравих незвичайних фарбувань, які надихнуть вас на зміну іміджу

Ось уже два роки ми не фарбуємо волосся, так як вирішили, що це забирає надто багато сил, часу і грошей. Але коли побачили варіанти фарбування з цієї добірки, захотіли записатися до колориста і зробити щось яскраве. Запевняємо, ваш ефект буде таким самим. Не вірите? Тоді давайте перевірим!

Гортаючи Instagram в черговий раз, ми натрапили на сторінку колориста Юлії Лієвської. Дівчина нас здивувала своєю креативністю і тим, що не боїться експериментувати з кольором, виконуючи найскладніші переходи з тону в тон.

Чесно, якщо завітаєте на її сторінку,  ви пробудете там мінімум півгодини, тому що усі її роботи хочеться розглядати. На окрему увагу заслуговують уповільнені відео, де задоволені клієнтки заводять руки і починають рухати волоссям, щоб камера захопила всі відтінки.

Для скромних дівчат у Юлії також є варіант: основну частину волосся залишити в рідному кольорі, а нижній шар пофарбувати в райдужний. Так він буде не завжди помітний, зате, якщо зробити хвіст або вкласти волосся вперед, усі побачать ваше креативне фарбування. Хоча нас в будь-якому випадку гріла б думка, що у нас є такі класні пасма під основною масою волосся. Навіть якщо ви не плануєте фарбуватися в яскравий колір, можливо, тепер ви захочете змінити імідж.

Читайте також: Найкрасивіші і комфортні стрижки для осені 2020


Не пропустіть