15 трендових стрижок для кучерявого волосся

Натуральне кучеряве або хвилясте волосся – це прекрасно! Сьогодні мода нарешті звернула свій погляд на нього, і ми маємо можливість спостерігати, як все більше жінок починають любити своє природнє волосся (і заодно себе). Пропонуємо вам подивитися на підбірку чудових свіжих стрижок для приголомшливих локонів і завитків.

Надайте форму своїм кучериками і підберіть хороший догляд для волосся. Гарантуємо, що ви не впізнаєте себе в дзеркалі!

Ніжне м’яке і схоже на хмару! Якщо у вас тонкі дрібні кучері, найкращою стрижкою для них буде варіант у формі хмари і з коротким чубчиком. Така стрижка сьогодні на піку популярності! Тільки знайдіть дійсно хорошого майстра, який вміє працювати з завитками.

Боб на кучерявого волосся? Легко! Зробіть чубок і оформіть потилицю драбинкою. Тоді ваші завитки матимуть стильну форму.

У стилі Шеггі. Така стрижка підійде власницям великих і гладких завитків.

Більш коротка потилична частина волосся зробить зачіску ще більш об’ємною. Підкресліть хвилі за допомогою зволожуючого крему для волосся або сироватки для блиску пасом.

Каре або об’ємний боб – прекрасне рішення для густого кучерявого волосся. Ви додасте зачісці форму і вкладати її стане простіше.

Щоб А-подібний силует стрижки був більш гармонійним, не забувайте додавати об’єму біля коріння. Збивайте кучері в цій області за допомогою сухого шампуню або сухого спрея для об’єму волосся.

Короткий кучерявий боб підійде тим, хто звик бути енергійним і зібраним. Така стрижка легко вкладається, варто лише висушити завитки і обробити їх зволожуючою сироваткою.

Гель для волосся зробить завитки більш чіткими і хаотичними, а якщо потрібен більш м’який образ, розчешіть кучері м’якою щіткою. Середня довжина стрижки ідеальна для цього.

Лонг боб на кучерявого волосся теж виглядає стильно. Ви отримуєте додатковий об’єм і більш чітку форму.

Подивіться, як м’яко і стильно виглядають натуральні кучері в середній довжині. Тонкі світлі відблиски підкреслюють їх м’якість і роблять образ більш відкритим і милим.

Довга густа копиця кучерявого волосся – це мрія кожної, хто має тонкі та не густі прямі пасма. Не забувайте стригти кінчики волосся кожні 1-2 місяці, щоб хвилі мали гарну форму і не сіклися.

Кучерявий боб у французькому стилі – це дуже жіночно і стильно. Короткий чубчик підкреслить очі, а середня довжина – красу скулів.


Не пропустіть