15 модних ідей манікюру для мигдалеподібних нігтів для літа-2020

Найулюбленіша форма нігтів у дівчат – мигдалеподібна. Ми вирішили зібрати ідеї манікюру спеціально для цієї форми.

Мармуровий дизайн буде актуальний цього літа. Цей варіант вважається спрощеним і особливо виграшно виглядає саме на мигдалеподібних нігтях.

Глітер підходить абсолютно всім – навіть сперечатися не будемо. Але якщо вибрати на прозорій основі і покрити ним довгі мигдалеподібні нігті в кілька шарів, буде здаватися, що це jelly nails (переклад з англ .: «желейні» нігті).

Графіка, анімалізм і пастель – в цьому манікюрі з’єднали абсолютно все. Якщо тобі здається, що це занадто, то можна прибрати один з елементів.

Нігті, немов облиті рідким металом, виглядають дуже стильно. Уяви, що буде, якщо додати до них ще й ефект фольги.

Думаєш, що темні відтінки варто відкласти до осені? Неправда, вони стануть в пригоді і влітку. Додай ще анімалізм і золото – нейл-дизайн заграє новими фарбами.

Нюд від нюду – відрізняється! Пограй з топовими покриттями, щоб звичайний світло-рожевий манікюр став трендовим.

Мабуть, наш найулюбленіший дизайн – недбалі розводи і мазки на молочній основі. Його плюс в тому, що навіть якщо ти намалюєш щось випадкове, про це все одно ніхто не дізнається.

Любиш френч? Тоді ось тобі одна з його варіацій, тільки дуже креативна. Лак кольору слонової кістки поєднуй з глибоким синім тоном, щоб візуально подовжити нігті.

Пастельний омбре – ідеальний літній манікюр, нагадує морозиво з дитинства. Виглядає відмінно з будь-яким нарядом: хоч із суворим піджаком, хоч з летючою сукнею.

Для абсолютних романтиків у нас є і такий «ванільний» варіант дизайну. Розбавляє його лише колір серця у лунки нігтя – чорний. Ідеальне поєднання.

Зараз в тренді сукні у квіточку, тому пропонуємо тобі повторити модний принт і на нігтях. Варіант для натхнення вище!

Ми вже писали, що зелений – головний колір в манікюрі цього сезону. Не могли не звернути увагу на цей дизайн!

Чим складніше, тим краще, вважаєш ти? Тоді цей «калейдоскоп» для тебе. Якщо у тебе є трафарети для стемпінгу, то повторити його, звичайно, набагато простіше.

Для прихильниць сучасного мистецтва ми вирішили додати цей дизайн: яскравий, контрастний і вкрай незвичайний!

Графіка, квіти і зелень – і все в одному манікюрі, так. Радимо тим, хто не боїться експериментів і любить поєднувати непоєднуване.


Не пропустіть