Зима 2021-2022: 6 найголовніших тенденцій майбутнього холодного сезону

Хоча деякі з нас – особливо ті, хто мешкає в місцях з холодним кліматом – ще не готові прийняти це, зима швидко наближається. На щастя, окрім снігу, вітру та низьких температур є кілька речей, які не викличуть у вас зимову нудьгу. Йдеться в цьому випадку про тенденції осінньо-зимового сезону, які, як виявилося, надають саме той ефект покращення настрою, який нам потрібен у міру того, як дні стають коротшими.

Серед усіх тенденцій осінньо-зимового сезону 2021/22 можна виділити сім, котрі точно стануть хітами. Що це за тенденції? Про це читайте у нашій статті.

Облягаючі комбінезони

Дуже несподівано але це тенденція, яка стала популярною. Це чудовий вибір для багатошарових образів і він уже виділяється з-поміж усіх, і головні модниці безперечно оцінили цей тренд.

Вирізи

Ми попрощаємось не з усіма тенденціями літнього сезону 2021. Схоже, що дизайнери все глибше вникають у тренд і вигадують нові та інноваційні способи зробити вирізи придатними для зимового сезону. Сукні, светри топи та комбінезони – вибір різноманітний.

Пухнасті речі та аксесуари

Від яскраво-червоного верхнього одягу від Bottega Veneta до дитячих рожевих сумочок від Blumarine – на передсезонних показах сезону осінь-зима 2021/22 панувало пухнасте безумство. Зрозуміло, що, незважаючи на відхід моди від менталітету 2020 року, орієнтованого на комфорт, дизайнери поки що не готові відмовлятися від цього відчуття затишку. Однак, цього разу зручність виглядає трохи інакше, і під цим мається на увазі розкіш.

Блиск

Ви будете здивовані тим, що супер-блискучий плащ, костюм або пара з низькою посадкою штанів будуть актуальні цього сезону. Принаймні це те, у чому нас хочуть переконати сучасні провідні дизайнери, від Off-White і Burberry до Gucci. З металіком та латексом мода взимку 2021 року стає світловідбиваючою.

В’язаний трикотаж

Сезон светрів став успішним: дизайнери відмовилися від простого трикотажу і натомість віддали перевагу силуетам, гідним захоплення. У Ganni та The Row в’язані шарфи були прикріплені до светрів оверсайз. Дизайнери представили найрізноманітніші та незвичайні варіанти.

Зимові аксесуари

Нарешті на подіуми вийшли ошатні зимові аксесуари. Від пухових шарфів і пледів до пухнастих рукавичок, чобіт і капелюхів. Хто знає? Можливо, виглядати модно цієї зими не означає уникати практичного одягу за будь-яку ціну.

Читайте також: Модні та стильні пуховики на зиму 2021-2022: що зараз актуально


Не пропустіть