Змішую сир зі згущеним молоком і ставлю в морозилку: через 20 хвилин занурюю в шоколад і подаю шикарний десерт

Хочете чогось солоденького і смачненького, але все вже набридло? Приготуйте шикарний сирний десерт зі згущеним молоком і шоколадом. Отримайте незвичайну смакоту, встояти перед якою просто неможливо. І смачно, і корисно одночасно.

За допомогою такого десерту більше не потрібно буде змушувати дітей їсти сир, вони самі будуть просити приготувати їм таку насолоду. Тим більше, що готується десерт дуже просто і швидко!

Для приготування цього надзвичайно смачного і корисного здоров’я десерту нам знадобляться всього чотири інгредієнти:

  • сир 220 г;
  • вершкове масло – 50 г;
  • чотири ложки столові згущеного молока;
  • 100 г або плитка шоколаду (чорного або молочного).

Приготування:

Тепер переходимо до процесу приготування розкішного сирного десерту зі згущеним молоком. Для цього ми беремо вершкове масло. Воно повинне бути досить м’яким. Потім кладемо масло в чашу блендера. Також відправляємо туди сир, згущене молоко і гарненько збиваємо до тих пір, поки у нас не вийде м’яка однорідна консистенція.

Далі потрібно розстелити на столі або великій дошці харчову плівку і викласти на неї дві столові ложки сирної маси. Загортаємо і надаємо форму прямокутника.

Таким же чином поступаємо і з рештою маси. У нас повинно вийти приблизно сім сирних прямокутників. Далі необхідно їх прибрати на 20 хвилин у морозилку.

Після закінчення цього часу розтоплюємо шоколад будь-яким найбільш зручним для нас способом і занурюємо в нього наші заморожені заготовки. Поставте їх знову на п’ять хвилин в морозилку.

От і все. Наш смачний шикарний сирний десерт зі згущеним молоком і шоколадом готовий до вживання. Все швидко і гранично просто.

Тепер можна кликати своїх малюків на дегустацію. Їм напевно дуже сподобаються нові ласощі. Приємного всім апетиту!


Не пропустіть