Зірки українського шоу-бізнесу показали, як зустріли Різдво

Зірки українського шоу-бізнесу вирішили показати, як проходять їхні різдвяні свята. Оля Полякова зустріла Різдво в родинному колі. В соцмережах вона опублікувала світлину, на якій разом з сім’єю позує біля ялинки. Співачка одягнена в чорну сукню. Поряд з нею сидить коханий чоловік та донечки, які тримають в руках своїх домашніх улюбленців.
Народна артистка України Ольга Сумська відсвяткувала Різдво в місті Яремче. Разом з сім’єю вона відправилась на відпочинок в Івано-Франківську область. На фото актриса тримає кутю та щиро усміхається. Всі члени родини одягнені у вишиванки.
Відомий шоумен Олександр Педан теж вирішив зустріти Різдво в родинному колі. На світлині вся сім’я сидить біля ялинки та щиро усміхається. Чоловік вважає, що на різдвяні свята потрібно залишатись вдома з рідними.

Українська співачка Світлана Тарабарова теж зустріла Різдво з сім’єю. На фото вона позує зі своїми дітьми. Також артистка повідомила, що кожного року виходить на відеозв’язок з бабусею, щоб привітати її зі святами.

Відома артистка Наталка Карпа замилувала усіх своїми сімейними фото. На світлині зображена велика родина співачки, яка сидить за святковим столом у вишитому вбранні. Жінка повідомила, що Святий Вечір завжди зустрічає з сім’єю.

Читайте також:Оля Полякова розповіла про рок-гурт своєї доньки та розсекретила його назву


Не пропустіть