Зірку “Трансформерів” звинуватили в насильстві

Колишня дівчина відомого голлівудського актора Шая Лабафа подала позов до суду, та звинуватила зірку в насильстві. Талія Дебретт Барнетт – відома британська співачка, яку знають під псевдонімом FKA Twigs. Жінка стверджує, що неодноразово потерпала від агресії зірки “Трансформерів” та жила з ним у постійному стресі.

Співачка подала позов до Вищого суду Лос-Анджелеса, у якому звинуватила Лабафа в емоційному та фізичному насильстві. Крім цього, жінка вважає, що саме він є причиною венеричної хвороби, яку у неї виявили.

Талія розповіла, що Шая неодноразово бив і душив її. Крім цього, шантажем хотів отримати зізнання в коханні, та обіцяв співачці влаштувати аварію, якщо вона не скаже слова, які він так хотів почути. FKA Twigs стверджує, що в цей час вони рухались в машині, і чоловік думав про своє життя, та свідомо хотів завдати шкоди саме їй, попередньо розстебнувши ремінь безпеки.

Крім цього, Талія розповіла про випадок, який стався одного разу просто посеред ночі. Актор прокинувся та раптово почав її душити. Співачка навіть боялася встати з ліжка, оскільки біля нього її чоловік завжди тримав зброю, тому запросто міг переплутати її зі злочинцем.

На питання про те, чому FKA Twigs так довго терпіла знущання Лабафа, зірка відповіла, що просто не хотіла зруйнувати йому кар’єру. Нагадаємо, пара прожила разом рік, і в 2019 вони розлучилися. До цього Шая був одружений на Мії Гот, проте стосунки зруйнувалися через почуття Лабафа до Талії.

Актор поки ніяк не коментує ситуацію, проте визнає, що під впливом алкогольної залежності наробив чимало біди.

Читайте також: Ксенія Мішина висловилась стосовно фіналу шоу “Холостячка”


Не пропустіть