Зірка “Зачарованих” Шеннен Догерті повернулася до роботи в кіно після хіміотерапії

50-річна актриса Шеннен Догерті опублікувала на своїй сторінці в Instagram знімок дисплея режисера, на якому видно її і Брюса Вілліса. Це один з перших кадрів нової кінороботи двох зірок – фільму “Фортеця”. Ця роль стала першою в розкладі Шеннон з 2019 року, а також після складного курсу хіміотерапії, який актрисі довелося пережити в минулому році після того, як у актриси трапився рецидив і їй діагностували 4-ю стадію раку грудей.

Страшенно хороший день на роботі, – підписала знімок актриса.

Її передплатники відзначили, що актриса добре виглядає і написали, що з нетерпінням чекають виходу фільму на екрани.

Сюжет фільму “Фортеця” режисера Джеймса Каллена Брессака ( “Прокляття Лаури: Заповіт”) розповідає про порятунок будинку престарілих. Головний герой Роберт у виконанні “Міцного горішка” йде на пенсію і переїжджає жити в комфортабельний будинок пристарілих для колишніх співробітників спецслужб. Однак там його знаходить злочинець Балзарі і хоче звести з ним старі рахунки. Він бере всіх мешканців будинку в заручники, а Роберту доводиться згадати бойове минуле, щоб врятувати всіх.

У фільмі також візьмуть участь Чад Майкл Мюррей ( “Пагорб одного дерева”) і Джессі Меткалф ( “Здохни, Джон Такер!”). Картина стане першою в трилогії – Брюс вже підтвердив свою участь у всіх трьох частинах, а чи з’явиться в них Шеннен, невідомо.

Нагадаємо, в лютому 2020 року зірка серіалу “Зачаровані” Шеннен Догерті зізналася всьому світу, що у неї знову виявили рак. Через місяць після цього на своїй сторінці в Instagram вона вперше розповіла про новий етап боротьби з важкою хворобою, подякувала за допомогу і підтримку. Актриса ділилася , що пережити складний етап у житті їй допомогли саме близькі люди, зокрема чоловік, подруга Анна-Марія Кортрайт і популярний фітнес-тренер Кіра Стокс.

Вперше їй діагностували рак молочної залози в березні 2015 року. Громадськості про це стало відомо влітку того ж року. Ще через рік актриса перенесла мастектомію, після якої пройшла кілька тривалих курсів хіміо- та радіотерапії. В кінці 2016- го Шеннен була відзначена спеціальною нагородою за сміливість на церемонії Американського онкологічного товариства Courage. А в квітні 2017-го вона повідомила ЗМІ про ремісію, але навіть тоді не припинила лікування . Через рік актриса вирішила відрефлексувати отриманий досвід і спробувала його усвідомити. Вона розповіла, що рак грудей допоміг їй стати кращою актрисою.

Рак допоміг мені зрозуміти себе, налагодити внутрішні процеси. Безумовно, хвороба зробила мене більш сприйнятливою, навчила приділяти увагу дійсно важливим речам. Після такого починаєш цінувати дрібниці, які роблять звичайний день хорошим, а з таких днів в результаті складається чудовий рік. Це саме те, що потрібно хорошому актору, щоб бути переконливим на екрані, – розповідала актриса виданню People.


Не пропустіть