Зірка романтичної мелодрами “Щоденник пам’яті” невдовзі вдруге стане мамою

Зірка романтичної мелодрами «Щоденник пам’яті» підтвердила свою вагітність. Зарубіжні таблоїди днями повідомили про поповнення в родині Рейчел і її цивільного чоловіка Джеймі Ліндена, посилаючись на джерела. Тепер же з’явилися незаперечні докази.

Актриса потрапила в об’єктиви папараці, коли поспішала на зустріч з друзями. На Мак-Адамс була приталена біла футболка, яка підкреслила її фігуру. Неозброєним поглядом було видно кругленький живіт майбутньої мами.

Рейчел була настільки поглинена своїми справами, що не помічала переслідувачів з фотоапаратами. Актриса виглядала щасливою і умиротвореною. Здавалося, ніби вона рада, що їй більше не потрібно зберігати сокровенну таємницю.

Шанувальники зірки прийшли в захват від новини про кумира. «Це все-таки правда! Вітаю!», «А який животик вже великий», «Рейчел вагітність тільки прикрашає», «Задоволена матуся», «Ух ти! З животиком вона ще миліша», – написали користувачі в Мережі.

У Мак-Адамс є дворічний син. Ім’я хлопчика зоряна мама тримає в таємниці. Фанати припускають, що про майбутнє малюка Рейчел також буде замовчувати.


Не пропустіть