Зірка «Друзів» Метт Леблан не розмовляв з батьком 9 років

Метт Леблан втілив на екрані образ добряка Джо. Однак в реальному житті у актора все не так просто: він протягом 9-ти років не розмовляв з власним батьком. Пол Леблан неодноразово намагався зв’язатися із зоряним спадкоємцем, але той «ігнорував його повідомлення». Сам Метт чесно зізнається, що набагато більше прив’язаний до матері і навіть називає себе «маминим синочком».

Батько актора пішов з сім’ї, коли Леблан був ще дитиною: чоловік переїхав до Австралії і заводив численні романи. За словами Метта, у його батька було 8-10 шлюбів.

Актор не відмовляє матері в фінансовій підтримці. Після перших великих гонорарів в «Друзях» Леблан купив їй будинок. Останньою краплею у відносинах між Меттом і його батьком був конфлікт через подарований мотоцикл: Леблан-старший заявив журналістам, що живе тільки на свої заощадження і соціальне забезпечення. Він вважає, що гроші і слава зіпсували його сина.

Незважаючи на те, що батько і син не спілкуються, Пол Леблан іноді переглядає серіал «Друзі», коли особливо сумує за сином. Проте, він не зможе побачити майбутнє гучне возз’єднання каста на екрані: у чоловіка не вистачає грошей на кабельне телебачення.

Читайте також: Надя Дорофєєва розповіла, чому не носить підбори


Не пропустіть