Юрій Горбунов відмовився від державних коштів на зйомки свого серіалу

Відомий український телеведучий та продюсер Юрій Горбунов нещодавно потрапив в гучний скандал. Чоловік нарвався на критику через прохання фінансувати державою кіносеріальне виробництво та тематичний конкурс, результати якого були оголошені не так давно. Вартість на зйомки серіалу сягнула 33 мільйони гривень.

Юрій Горбунов був впевнений, що ці кошти виділить держава. Однак, українці дуже обурились після такої новини. Вони одноголосно заявили, що гроші потрібно спрямувати у правильне русло, а саме на допомогу ЗСУ. За їхніми словами, кожного дня наші захисники віддають життя, аби в країні був мир та спокій.

Їм неабияк не вистачає деякого озброєння, тому підписники попросили телеведучого відмовитись від державного фінансування. Пізніше Юрій Горбунов вийшов на зв’язок та заявив, що 33 мільйони гривень не така вже й велика сума. Після цього чоловік ще більше нарвався на критику. Проте, нещодавно Юрій Горбунов приємно здивував мережу. Чоловік все-таки відмовився від державних коштів на зйомки свого серіалу.

Про це він повідомив в соцмережі Instagram. Юрій Горбунов опублікував ролик, в якому звернувся до всіх українців. За словами телеведучого, разом з командою він прийняв рішення відмовитись від державного фінансування. Юрій Горбунов додав, що шукатиме інші можливості для виробництва серіалу.

Читайте також: Надя Дорофєєва вразила своїм виглядом у шкільні роки


Не пропустіть