Юрій Горбунов розчулив шанувальників світлиною з двома синами

Популярний телеведучий та актор Юрій Горбунов потішив мережу зворушливим кадром з двома маленькими синочками. Новоспечений батько неймовірно радий появі на світ ще однієї дитини.

За його словами, продюсер з нетерпінням чекав на народження сина. Не так давно Катерину Осадчу виписали з пологового будинку, тому щасливий Горбунов насолоджується батьківством вдома.

Телеведучий показав, як на появу братика відреагував його старший син Іван. На сторінці в Instagram Юрій Горбунов опублікував фото, замилувавши ним велику кількість шанувальників.

На світлині зображено двоє синів зіркового подружжя. Новонароджений малюк позує на ліжку, закривши обличчя своїми маленькими рученятами. Поруч біля нього знаходиться старший син Юрія Горбунова.

Хлопчик схилився над братиком та зацікавлено за ним спостерігає. Юрій Горбунов повідомив, що 4-річний Івасик неабияк зрадів, що став старшим братом.

Зворушливе фото зірка українського шоу-бізнесу підписав чуттєвою фразою. Він повідомив, що знайомство двох братиків пройшло чудово.

Також фото телеведучого оцінила велика кількість кумирів. В коментарях вони залишили багато компліментів та побажали щасливим батькам безтурботного виховання.

За словами шанувальників, Юрій Горбунов та Катерина Осадча є чудовим прикладом для багатьох зіркових сімей.

Читайте також: В мережі показали, як Тіна Кароль виглядала у 14-річному віці


Не пропустіть